Finansal riskler konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile yeni bir ürün ile müşterilerimizin yanındayız.

Güvenli satış yapmanıza imkân sağlayacak yeni bir sigorta ürünü ile tahsilat ve istihbarat yükünüzü üzerinizden alıyoruz!

Perakende sektörüne canlılık getirecek Fatura Güvence Sigortası ile nihai tüketiciye satış yapan mağazaların güvenle büyümesini sağlayan ürünümüz, mağazaların tahsilat ve istihbarat yükünü üzerinden alarak müşterilerinin borçlarını ödeyememe durumlarında poliçede belirtilen teminatlar ile müşteri yerine geçerek mağazaya kalan alışveriş tutarlarını ödemektedir.Kefilsiz ve kredi kartı kullanmadan yapacağınız satışlarınız da kestiğiniz her fatura için güvence veriyoruz.İnci sigorta ile çalışan tüm perakende satış yapan müşterilerimiz için yeni bir satış fırsatı sunuyoruz.

AVANTAJLAR
– Müşteri bazında 15.000TL’ye kadar limit imkanı verir.Aynı malın satışı sırasında kişi sayısını artırarak daha yüksek rakamlar içinde limit alabilirsiniz.
– 12 aya kadar taksit imkanı sağlar.
– Mağazanın Senetli ve Faturalı satışları sigorta güvencesi altındadır.
– Tahsilat ve İstihbarat yükünü işletmenin üzerinden kaldırır.
– Dolandırıcılığı önler.
– Banka işlemlerinde müşteri bankaya ödeme yapar, FGS sayesinde müşteri ile ilişkiniz kesilmez ve ödeme firmaya yapılır bu sebeple, nakit akışınız desteklenir.
– FGS ile Yeni müşterilere kefilsiz satış imkanı sağlanmaktadır.

Bu ürün ile Ticaret Hacminizi büyütmenize ve daha güvenli şekilde müşterilerinize satış yapmanız için İnci sigorta olarak yanınızdayız.
Uzman kadromuz ile irtibata geçerek ürün hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.