Adından anlaşılacağı gibi kişiye özel hastane ve doktorlarda geçerli olan oldukça geniş teminatlar içeren bir sağlık ürünüdür.

Ürünler sigorta şirketlerine farklılık göstermesine rağmen, çok fazla kısıtlaması olmadan ürün içeriğine bağlı olarak her türlü hastanede %100 kadar teminatlar içeren ürünlere ulaşabilirsiniz.

Özel sağlık sigortalarında yurt dışı teminatına sahip olabilirsiniz.

YATARAK TEDAVİLİ ÜRÜN: Bu ürün ile sadece yaratarak tedavi içeriğinden limitsiz olarak yararlanırsınız. Tüm operasyonlar bu limit içerisinden ödenir.

AYAKTA TEDAVİLİ ÜRÜN: Bu ürün de her türlü doktor muayenesi, tahlil, röntgen ,modern tanı yöntemleri ve fizik tedavi bulunur .Bu ürün de belli oranlarda sigortalının da katılım payı mevcuttur.

Ayrıca özel sağlık sigortalarında reçeteler de ayakta tedavi limiti içerisindeki başlıktan ödenmektedir.

Günümüz de bir de hibrit ürünler sigorta şirketleri tarafından oluşturulmaya başlanmıştır. Bir kısım teminatlar tamamlayıcı sağlık sigortasından karşılanırken, artan kısım için özel sağlık sigortasına geçiş yapılabilmektedir.,

Biz İnci sigorta olarak önce müşterilerimizi dinleyerek onlar için en uygun olabilecek ürünler konusunda danışmanlık yapıyoruz. Uygun bazen fiyat ,bazen de ihtiyaç olarak değişebiliyor r.Önemli olan sizleri her bakımdan mutlu edecek ve ihtiyaçlarınıza cevap verecek ürünler ile sizleri tanıştırmak.

Her ihtiyacınız da olduğu gibi tüm sağlık sigortaları için şirketimizden teklif alın.

Sağlıkla kalın….