Bu ürünümüz ile ticari amaçla veya özel amaçlı kullanılan gezinti teknelerinin; denizde, karada ve/veya çekek yerinde karşılaşabilecekleri rizikolara karşı teminat sağlıyoruz.

Tekne sigortası ile sadece tekneniz değil; makine, teknenin botları, aygıtları ve donanımları da güvence altına alabilirsiniz.Yangın ,hırsızlık, 3 şahıslara verilen çarpma riskleri,makine teçhizatın bozulması gibi riskler için poliçe kapsamımız bulunmaktadır.

Tekneniz sadece denizlere açılmışken değil; yola çıkma esnasında ya da yolculuğunu tamamladıktan sonra sökme, genel bakım, montaj gibi işlemler yapılırken oluşabilecek zararlar da Gezinti Teknesi (Yat) Sigortası ile teminat altına alınır.

Taşıma ve denize indirmeden çekek yerinde yaşanan sorunlara, denize açıldığınızda karşılaşabileceğiniz sorunlardan doğal afetlere kadar her türlü istenmeyen kaza ve hasar durumlarına kadar tekneniz güvence altındadır.

Marinalara bağlanma sırasında istenen tüm teminatlar ile özellikle Türk Kara suları dışında uygulanan denizcilik mevzuatlarına uygun poliçeler ile hem teknenizi hem de deniz üzerinde yaşanacak olan tüm risklerinizi güvenceye alıyoruz.

İnci sigortadan teklif almadan,sigorta poliçesi yaptırmayın.Size uygun çözümler ile daima yanınızdayız.