Sağlık sigortaları artık en uygun fiyatlarla sizler için hazırlandı.

Sağlık sigortalarında Tamamlayıcı Sağlık sigortaları ile SGK/Bağkur güvencesi olan herkes için artık özel Hastanelerin yolu açıldı.

TSS Sahibi olan tüm müşterilerimiz özel hastanelerde sadece SGK katılım ücreti ödeyerek hizmet alabilirler. SGK ‘nın hasta için ödediği ücret üstüne yapılacak olan tüm masrafları da Tamamlayıcı sağlık sigortasından karşılanır.

Ürün içeriği;

YATARAK TEDAVİ ÜRÜNÜ: TSS ile sadece Yatarak Tedavi limitli bir poliçe alarak Hastane gerçekleşecek olan tüm operasyonlarınız için hiçbir ücret ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz.

AYAKTA TEDAVİLİ ÜRÜN: Ürün bazında değişiklik göstermekle beraber yılda 2 ile 10 kez arasında SGK ile anlaşmalı Hastanelerde muayene, tahlil ,fizik tedavi ve geniş teşhis yöntemleriniz kullanarak hiçbir ücret ödemeden sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Ayrıca Sigorta şirketleri bazında bu 2 teminata ilave olarak,Doğum,Sünnet,Diş kontrolü,ya da mini check-up iki ek teminatlar ile donatılmış ürünlerimiz ile siz müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile tanışmak için bizi arayın. Size özel tasarlanmış,en uygun fiyatlı ürünler ile sağlığınızı güvenceye alalım .İnci Sigorta farkı ile Sağlık Sigortaları ile tanışın ,sağlıklı günler yaşayın.

Sağlık sigortası,sağlıklı iken alınır.