Türk vatandaşlarına vize uygulayan ülkeler tarafından, vize başvuruları ile beraber zorunlu talep edilen yurt dışı seyahat sigortasını alırken sigortalılar, sadece zorunlu tutulan 30.000 Euro’luk sağlık teminatlarına değil; bagajın kaybolmasından tarifeli bagajların zarar görmesi, çalınması veya gecikmesine kadar tatil keyiflerini kaçırabilecek pek çok aksiliğe karşı da kendilerini koruyorlar.

Ayrıca bu tip zorunlu vize sigortaları dışında daha geniş kapsamlı seyahat sigortaları da bulunmaktadır.

Neden Seyahat Sigortası almalıyım?
Bu ürünüm ile yalnızca tatil sırasında olabilecek riskler için değil, tur ile yapılan tatilin iptal olması ve aile üyelerinden birinin ölümü veya evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması gibi kişileri beklemedikleri bir anda hazırlıksız yakalayan durumlar karşısında da sigortalımızı koruyoruz.

Yurtdışı Seyahat Sigortası ürünü kapsamında; “Sigortalıya yapılacak tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin seyahati”, “Aile üyelerinden birinin ölümü sebebiyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati”, “Evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati”, “Bagajın bulunması ve sigortalıya ulaştırılması”, “Sigortalıya ilaç gönderilmesi”, “Acil mesajların iletilmesi” hizmetleri limitsiz bir şekilde sunulmaktadır.

Neden İnci Sigorta?
İnci Sigorta olarak tüm müşterilerimizin geniş ihtiyaçlarına göre sigorta poliçeleri önermekteyiz. Seyahatinizin süresi,içeriği ve hangi ülkeye olacağı gibi soruların cevapları ile bütçenize en uygun seyahat poliçesini almanızı sağlıyoruz.

Ayrıca içerik açısından da karşılaştırmalı teklif sunmamız ve ihtiyaç analizine bağlı olarak sizleri bilgilendirmemiz mümkün.

İster internet üzerinden, ister şubelerimiz ve satış kanallarımız ile yüz yüze, isterseniz sosyal medya üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif alın, en iyi fiyat ve hizmet size ulaşsın.