KAN SİGORTA Acenteliği Ltd. Şti.

Sigortacılığa ilk adımım  1998 yılında bir sigorta şirketinin bölge müdürlüğünde pazarlama bölümünde 6 yıl görev inden sonra Tariş’te çeşitli idari bölümlerinde 4 yıl çalışma döneminin son  1 yılda Tariş sigorta müdür yardımcısı görev aldım, 2008 yılında Şans sigorta olarak kendi ilk iş yerimizi Karşıyaka Bahçelievler’de açtık

Müşterilerimizin destekleriyle çok kısa süre sigortacılık alanında bir çok iş kolunda büyüme sağladık  15.07.2015 yılında da Kan sigorta şirketimizi kurduk.

Şuanda 9 ana şirketin yetkili A ACENTESİ olarak faaliyetimize devam ettirmekteyiz

Kan Sigorta;

Verimliliği, etkinliği, samimiyeti ve şeffaflığı ön planda tutarak sunduğu hizmetlerle müşteri memnuniyetini her zaman sağlamıştır.

Temel değerlerimiz:

Kan Sigorta müşteri odaklı, müşteriyi birinci sıraya koyarak, en iyi hizmeti vermek için sorumluluğu üstlenerek, işini laiği ile yapmayı amaç edinmiştir.

Misyonumuz

Kazançlı, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli yüksek olan stratejik portföyleri paydaşlarına ve onların bağlı bulunduğu toplumlara değer yaratacak şekilde yönetmek.

Vizyonumuz

Bağlı bulunduğumuz sigortacılık sektöründe, müşteri ve toplum odaklı bir yaklaşımla en kaliteli hizmeti sunan ve elde ettiği portföyle hem İzmir Sigorta Acenteleri , hem Türkiye’de hem de uluslararası platformda “lider şirket” konumuna erişmektir.

Hizmet Sözümüz

Hemen teklif almak için bize ulaşın.

Teklif Al

+90 232 366 64 04