Konut Sigortası

Konut Sigortası ürünümüz, eviniz ve içindeki eşyaları yangından hırsızlığa, depremden su baskınına kadar pek çok riske karşı koruma altına alan geniş kapsamlı ve “kişiye özel” bir paket sigorta uygulamasıdır. Ayrıca kişisel sorumluluklarınız ve evde yaşayan diğer kişiler için de teminat almak mümkün.

Neden Konut Sigortası almalıyım?

Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Dask-Doğal Afet

Zorunlu Deprem Sigortası ülkemizde DASK kurumu tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple ürünün adı kısaca DASK olarak bilinmektedir.

Konutunuzun brüt metrekaresine bağlı olarak her yıl DASK kurumu tarafından yayınlanan birim fiyata göre primi oluşturulmaktadır.

Neden Zorunlu Deprem Sigortası yaptırmalıyım?

Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Ortak Alan Sigortası

Her apartmanın bir ortak alan sigortasına ihtiyacı vardır. Site/apartman sakinleri, ortak yaşam alanlarında birçok riskle karşı karşıya kalabilmektedir. Bu da yöneticilere ortak alanların güvenliği açısından önemli sorumluluklar yüklemektedir.

Tüm yöneticileri birçok yükten kurtaracak, aynı zamanda site ve apartman sakinlerini de her hasarda miktarı önceden öngörülemeyen ödemeler yapmaktan kurtaran Apartman Ortak Alan poliçesini İNCİ SİGORTA’dan temin edebilirsiniz.

İNCİ SİGORTA Ortak Alan Sigortası ile tüm apartman/site sakinlerini toplu yaşam alanlarındaki risklere karşı kapsamlı teminatlarla güvence altına alıyoruz.

Neden Ortak Alan Sigortası ?

Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.